Strona Główna · Przetargi · Formularze i wnioski · Uchwały Rady Gminy · Szkoły ·
Biuletyn
BIP
Nawigacja
Strona Główna

Start
Gazetka Lokalna
Kategorie Aktualności

Urząd
Urząd Gminy
Przetargi
Przetargi - PUK Raciechowice
Konkursy
Deklaracje podatkowe
Formularze i wnioski
Rachunki bankowe
Nieruchomości - ogłoszenia różne
Zapytania ofertowe
Ogłoszenia i nabory
Rada Gminy
Uchwały Rady Gminy
Struktura Urzędu Gminy
Zarządzenia Wójta Gminy

Gmina
Położenie
Agroturystyka
Sadownictwo
Szkoły
Straż Pożarna
Parafie
Zabytki
Katalog Firm
Oferty Inwestycyjne
Ochrona Środowiska
Postępowania w sprawie ustalenia lokalizacji celu publicznego
Postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

ŚDS
Informacje

GOPS
Ogłoszenia i nabory

Dodatki
Publikacje
Galerie Zdjęć
Download
Linki

Kontakt
Szukaj
Kontakt
Numery Telefonów
Adresy E-mail
Stop Przemocy
Stop Przemocy
Euroregion Tatry
Beskid Art Deco
Telewizja Powiatowa iTV
Przetargi
Fundacja ARTS
Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Kursy walut
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2017-09-21
1.00%
3,5975
0.22%
4,2863
0.13%
3,7042
0.47%
4,8540
Znajdź nas na Facebook'u
Adresy E-mail

NAZWA JEDNOSTKI

NAZWISKO PRACOWNIKA

ADRES E-MAIL

WÓJT GMINY

Marek Gabzdyl

wojt@raciechowice.pl

ZASTĘPCA WÓJTA

Jerzy Szymoniak

jerzy.szymoniak@raciechowice.pl

SEKRETARIAT

Zofia Oleś

zofia.oles@raciechowice.pl

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Danuta Mistarz

danuta.mistarz@raciechowice.pl

Dorota Dudzik

dorota.dudzik@raciechowice.pl

REFERAT PROMOCJI KULTURY I SPORTU

Katarzyna Oleś

katarzyna.oles@raciechowice.pl

Agnieszka Trąbka-Kursa

agnieszka.kursa@raciechowice.pl

Lidia Śliwa

lidia.sliwa@raciechowice.pl

Przemysław Morawski

przemyslaw.morawski@raciechowice.pl

Barbara Miąsko

barbara.miasko@raciechowice.pl

REFERAT INFRASTRUKTURY

Michał Krupiński

administrator@raciechowice.pl

Ewelina Kościelniak

ewelina.koscielniak@raciechowice.pl

Jan Papież  

jan.papiez@raciechowice.pl

REFERAT WODOCIĄGÓW
I KANALIZACJI

Zbigniew Seweryn

zbigniew.seweryn@raciechowice.pl
Paweł Szydłowski pawel.szydlowski@raciechowice.pl

REFERAT ROLNICTWA
I OCHRONY ŚRODOWISKA

Kazimiera Gorączko

kazimiera.goraczko@raciechowice.pl

Andrzej Kobiałka

andrzej.kobialka@raciechowice.pl

Wiesław Patalita

wieslaw.patalita@raciechowice.pl

SKARBNIK

Barbara Badura

barbara.badura@raciechowice.pl

 

REFERAT FINANSOWY

Alicja Baran

alicja.baran@raciechowice.pl

Maria Knapik

maria.knapik@raciechowice.pl

Agnieszka Kurek

agnieszka.kurek@raciechowice.pl

Kinga Hojoł

kinga.hojol@raciechowice.pl

Magdalena Orzechowska

magdalena.orzechowska@raciechowice.pl

PODATKI

Jadwiga Śliwa

jadwiga.sliwa@raciechowice.pl

Stanisława Dąbrowska

stanislawa.dabrowska@raciechowice.pl

REFERAT GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ
I NIERUCHOMOŚCI

Stanisław Spytek

info@raciechowice.pl

Mariusz Undas

mariusz.undas@raciechowice.pl

Barbara Gawęda

barbara.gaweda@raciechowice.pl

SEKRETARZ

Wojciech Grela

wojciech.grela@raciechowice.pl

REFERAT ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY

Adam Franiak

adam.franiak@raciechowice.pl

Beata Krupińska

beata.kobialka@raciechowice.pl

Magdalena Kalemba

magdalena.kalemba@raciechowice.pl

INFORMATYK

-

 

URZĄD STANU CYWILNEGO

Ewa Pietruszka

ewa.pietruszka@raciechowice.pl

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Barbara Romańczyk

barbara.romanczyk@raciechowice.pl

Weronika Targosz

weronika.targosz@raciechowice.pl

Agnieszka Domanik

agnieszka.domanik@raciechowice.pl

Bożena Węglarz

bozena.jaworska@raciechowice.pl

Grażyna Szczygieł

grazyna.szczygiel@raciechowice.pl

Elżbieta Pazdur

elzbieta.pazdur@raciechowice.pl

GMINNY ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ

Anna Nawara

anna.nawara@raciechowice.pl

Wioletta Flak

wioletta.flak@raciechowice.pl

Teresa Sawska-Piórecka

teresa.sawska@raciechowice.pl

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY

Renata Kaczmarczyk

renata.kaczmarczyk@raciechowice.pl
Marzena Daniel marzena.daniel@raciechowice.pl

 

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

Agnieszka Piwowarczyk

biblioteka@raciechowice.pl


Kontakt
Urząd Gminy
Raciechowice


32-415 Raciechowice 277

tel: (012) 37-25-201
fax: (012)37-25-200

wojt@raciechowice.pl

Wójt Gminy - Marek Gabzdyl:
tel. kom. 607 916 519

Numery rachunków bankowych
Polska - Słowacja
Ankieta 2017 - Informacja - Uchwała Antysmogowa
INFORMACJA - SOLARY I FOTOWOLTAIKA
fotowoltanika
PUK Raciechowice
PUK Raciechowice
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych
Raciechowice Sp. z o.o.

32-415 Raciechowice 197
(Dawny budynek RSP)

www.pukraciechowice.pl

Menu


Strona główna
Oferta
Ceny i stawki opłat
Schemat organizacyjny
Druki do pobrania
Przetargi
Konkurs
Przetargi
Przetargi
Raciechowice - film
GOPS Raciechowice
Przetargi
Karta Dużej Rodziny
Przetargi
Gospodarka odpadami
Partnerstwo
Wybory i Referenda
PUK Raciechowice

Informacje dotyczące Wyborów i Referendów

Menu

Wybory Uzupełniające do Rady Gminy Raciechowice- 28.02.2016 r.
Wybory Parlamentarne 2015
Referendum - 06.09.2015
Wybory ławników 2016 - 2019
Wybory do Izb Rolniczych 2015
Wybory uzupełniające do Rady Gminy Raciechowice 2015
Wybory Prezydenta RP 2015
Wybory Sołeckie 2015
Program usuwania azbestu
Certyfikat
Gmina Fairpaly 2009
BOK PGNiG

Usuwanie eternitu
Przetargi
Projekt PO IG 8.3
OBECNI w SIECI - Internet socjalny dla mieszkańców gminy Raciechowice
Beskid Wyspowy
Odkryj Beskid Wyspowy
Nieruchomości
Biuro Nieruchomości - Stanisław Spytek
Drogi
Przetargi
Kancelaria Radcy Prawnego
Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Hans-Bielut
Covenant of Mayors
Szkoła Muzyczna
Przetargi
Wybory Sołeckie 2013
Przetargi
Partnerstwo
Partnerstwo
Zobacz koniecznie












Beskid Art Deco
Beskid Art Deco
Fundusze Europejskie
Agencja Rynku Rolnego
Partnerstwo
Konsultacje Społeczne 2015
Przetargi